Poranek z ciekawymi ludźmi i zawodami.

BIZ 26 1min    W dniu 25 maja 2017 w   Gimnazjum w Bolesławiu odbył się kolejny poranek z ciekawymi ludźmi i  zawodami.  Tym razem gościem poranka był Pan Krystian Gniewosz właściciel firmy ,, Gniewosz  Instytut Wnętrz”, której część zlokalizowana jest w Świebodzinie. Gość w interesujący sposób  przekazał młodzieży wiedzę o sposobie funkcjonowania swojej firmy, zajmującej się sprzedażą  internetową luksusowych artykułów wyposażenia wnętrz.

 Pan Krystian Gniewosz to młody, pełen pasji człowiek, który odniósł sukces w biznesie na globalnym  rynku w dobie  cywilizacji  informacyjnej. Opowiedział uczniom o osobistym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Przekazał ciekawą wiedzę o roli reklamy w sprzedaży artykułów, o tym jaka rolę odgrywa rozwijanie zainteresowań, specjalizacja w pojedynczej dziedzinie w zdobyciu zawodu i znalezieniu pracy.

Słuchacze byli pełni podziwu dla wiedzy,  zawodowych kompetencji i świetnej komunikacji Gościa.