Wizyta wolontariuszy w Kupieninie z okazji Dnia Dziecka.

dzie dziecka w orw 1 20170607 1535517812

Dnia 02.06.2017r wolontariuszki naszego gimnazjum odwiedziły dzieci w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Kupieninie. Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki: kosze pełne owoców, słodyczy i tradycyjnych obwarzanków.   Nie zabrakło chwil radości podczas wspólnych rozmów i zabaw. Grupa „ Mieć wyobraźnię miłosierdzia” prowadzona przez p. Lidię Dąbroś i p. Mirosławę Kopeć przy współpracy p. Małgorzaty Bączek i p. Sylwii Gondek na co dzień realizuje przesłanie św. Jana Pawła II, „aby być światłem dla innych”. Cieszy wiec to, że dzieci były uradowane z naszego pobytu w ośrodku. W spotkaniu wzięły udział: Anna Kochanek, Arleta Woźniak, Karolina Miłoś oraz Wiktoria Skrzek.

Wiktoria Skrzek

Fotogaleria