Niezwykła lekcja polskiego w klasie V

baśnie1Niezwykła lekcja polskiego w klasie V- Baśniowe wiadomości

Na początku roku szkolnego uczniowie klasy V  na lekcjach języka polskiego pracowali nad zagadnieniami  związanymi z pożegnaniem lata i powitaniem jesieni. Z tej okazji  przygotowali  interesujące prezentacje i przedstawili je  podczas zajęć. 

Reporterzy Baśniowych wiadomości zaprezentowali następującą tematykę: „ Reportaż                z uroczystego pożegnania lata”, „ Czarodziejski klimat”, „ Dzień i noc w rękach magów- synoptyków”, „ Informacje o przybyciu Pani Jesieni”, „Fantastyczny krajobraz jesienny”,            „ Informacje o zmianie czasu”,  „ Odloty ptaków”.

Młodzi dziennikarze i prezenterzy podeszli do tematów niezwykle twórczo i bardzo zaangażowali się w przygotowanie występów.

FOTOGALERIA