Zajęcia plastyczne w Pałacu Konopków w Brniu

zajcia plastyczne w paacu konopkow w brniu 8 20171026 2032938150

Dnia 16.10.2017 roku klasa 2 gimnazjalna w ramach zajęć dydaktycznych udała się do Brnia , do Centrum Polonii- Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji na lekcję plastyki . Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zwiedzania pałacu Konopków i poznania jego historii. Odwiedziliśmy też bibliotekę oraz wystawy malarskie. . Następnie wszyscy udali się na zajęcia plastyczne. Młodzież miała wykonać piękne, kolorowe pocztówki z miejsca, w którym się znajdowali metodą schaker card. Każdy wykonywał pracę według swojej wyobraźni.

Wyjazd minął bardzo szybko. Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało. Na pewno wybierzemy się jeszcze na takie zajęcia .

Uczennica klasy II gimnazjalnej    

Kinga Bryła

Fotogaleria