Sportowy sukces dziewcząt

sportowy sukces dziewczt 1 20171026 1295891668

Dnia 24 października 2017 roku drużyna dziewcząt z naszej szkoły brała udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Turnieju Piłki Nożnej Halowej. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z naszego powiatu. Oprócz naszej reprezentacji z Bolesławia uczestniczyły drużyny ze Szczucina, Dąbrowy Tarnowskiej (2 drużyny), Gręboszowa, Radgoszczy i Olesna. Nasze dziewczęta rozegrały 4 mecze i w ostatecznym wyniku zdobyły puchar za II miejsce. Nasza Pani Mirosława Kopeć była z nas bardzo dumna. Skład wice-mistrzowskiej reprezentacji: Anna Kochanek, Sylwia Piwowarczyk, Natalia Woźniak, Katarzyna Zaród, Daria Gwóźdź, Kinga Bryła, Oliwia Kogut, Izabela Adamczyk, Arleta Woźniak i Klaudia Jasiak. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy drużynie dziewcząt i życzymy kolejnych sukcesów w tym roku szkolnym!


Uczennica klasy III gimnazjalnej

             Anna Kochanek
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Fotogaleria