Powiatowy Turniej w Piłkę Siatkową Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

powiatowy turniej druyn poarniczych 2 20171026 1653896282W sobotę 21 października 2017 roku uczniowie klas gimnazjalnych brali udział w Powiatowym Turnieju w Piłkę Siatkową Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, który odbył się na hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie. W kategorii dziewcząt było 6 drużyn. Oprócz Bolesławia udział wzięły też drużyny ze: Szczucina, Smęgorzowa, Mędrzechowa, Olesna i Gręboszowa. Zaś u chłopców: Bolesław, Szczucin, Gręboszów, Mędrzechów i Olesno. Po wygranych meczach, dziewczęta i chłopacy z pierwszych miejsc w grupach awansowali

do finału i grali o 1 miejsca. Chłopcy ogrywając drużynę z Mędrzechowa, stają na podium i otrzymują 1 miejsce. Pomimo zaciętej walki dziewczęta przegrywają z drużyną ze Szczucina i zajmują 2 miejsce. Na sam koniec nasi siatkarze otrzymują pamiątkowe dyplomy i medale. Skład drużyny dziewcząt: Anna Kochanek, Sylwia Piwowarczyk, Iwona Skutnik, Katarzyna Zagraniczna, Oliwia Kogut, Anna Lis i Izabela Adamczyk. Skład drużyny chłopców: Dawid Smoła, Arkadiusz Kurtyka, Jakub Świątek, Kacper Kaczówka, Kamil Sajdera, Szymon Rachmaciej i Damian Hetman. Dziękujemy naszym siatkarzom za ducha walki i życzymy dalszych sukcesów!!

Uczennica klasy III gimnazjalnej
Anna Kochanek

fotogaleria