Obchody Święta Niepodległości

99. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 10 listopada 2017 roku w Zespole Szkół w Bolesławiu odbyła się akademia upamiętniająca 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie zespołu przygotowują się już do obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości, dlatego oprócz akademii podjęto już pierwsze przedsięwzięcia : wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, wykonanie plakatów, emblematów w barwach narodowych. Uczniowie starszych klas pisali dyktando ortograficzne o treści patriotycznej. W najbliższym czasie uczniowie przystąpią do realizacji projektu, jego wersja robocza ,,Ta, co nie zginęła”. Montaż słowno- muzyczny ,,Nasz dom, nasz kraj” został zaprezentowany podczas gminno- parafialnych obchodów 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Występ uczniów przygotowali: pani mgr Krystyna Misiewicz, mgr Marta Niedźwiadek, mgr Marta Kanak, ks. Sebastian Piech.

Uczniowie występujący: Oskar Piechna, Dariusz Chlastawa, Magdalena Skowron, Weronika Czupryna, Martyna Skrzek, Konrad Sarat, Gabriela Szajor, Jakub Bryła, Mateusz Ukleja, Adam Ziemian, Joanna Kozaka, Oliwia Dymon, Emilia Wójcik, Natalia Sikorska, Martyna Kaczówka, Amelia Dejnak, Karina Kaczówka, Kamila Smoła, Anna Lis, Oliwia Kogut, Szymon Łysik, Konrad Rogala i Mikołaj Kozaka.

FOTOGALERIA