,,Zdrowe, kolorowe śniadanie.''

zdrowe kolorowe niadanie 38 20171212 1767129132Dnia 05.12.2017 roku grupa charytatywna ,,Mieć wyobraźnię miłosierdzia" w ramach projektu „Żyj smacznie i zdrowo’’, ,,Trzymaj formę’’ oraz ,,Mądre żywienie, zdrowe pokolenie’’ już po raz piąty zorganizowała mikołajkowe „Zdrowe, kolorowe śniadanie” dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Celem tego wspaniałego spotkania było uświadomienie młodzieży w jaki sposób prawidłowe odżywianie wpływa na nasze zdrowie.Po długim oczekiwaniu na śniadanie wszyscy udali się na stołówkę, gdzie wcześniej został przygotowany zdrowy, kolorowy i pełen witamin posiłek. Na stołach gościły kolorowe owoce i warzywa w różnej postaci. Na środku stołu piętrzyły się różnorodne rodzaje kanapek, sałatek warzywnych i owocowych, owocowe szaszłyki, wiele  rodzajów pieczywa z dodatkami, jabłka z galaretką, warzywne rolady, zapiekane naleśniki, pierogi, różne owoce i soki. Uczniowie byli zachwyceni sposobem przygotowania śniadania na różne sposoby.

Fotogaleria

Serdecznie dziękujemy rodzicom: p. Urszuli Woźniak, p. Katarzynie Chrapusta, p. Monice Skrzek, paniom z obsługi: Bożenie Bernat i Anecie Światłowskiej oraz naszym opiekunkom:   p. Mirosławie Kopeć oraz p. Lidii Dąbroś za zorganizowanie tego śniadania. Dziękujemy również naszym sponsorom: Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Bolesławiu oraz grupie charytatywnej „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

                                                                                                                        Wiktoria Skrzek