Mikołajki na lodzie

mikoajki na lodzie 4 20171212 1827912992Z okazji Mikołajek w czwartek 07.12.2017 r. wyjechaliśmy po raz kolejny na sztuczne lodowisko do Dębicy. Było fantastycznie! Przy dźwiękach muzyki aktywnie spędzaliśmy czas, jeżdżąc na łyżwach i doskonaląc swoje sportowe umiejętności. Zabawy na lodzie zawsze sprawiają nam wiele frajdy mimo nielicznych upadków i zderzeń z taflą lodową. Dziękujemy naszym nauczycielom, że zorganizowali dla nas ten atrakcyjny mikołajkowy wyjazd. W aktywny sposób spędziliśmy czwartkowy wieczór. Mamy nadzieję, że w styczniu znów zasłużymy sobie na kolejny wyjazd. 

                                          Fotogaleria                                            

                                                                                                                                 Opracowała: Katarzyna Zaród