II miejsce w Powiatowym Turnieju Koszykówki

ii miejsce w powiatowym turnieju koszykowki 1 20171214 172237562411 grudnia 2017 drużyna dziewcząt klas gimnazjalnych wzięła udział w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej. Zawody odbywały się na Hali Sportowej im. Agaty Mróz w Dąbrowie Tarnowskiej. Na turniej zgłosiło się 6 drużyn z naszego powiatu. Rozegrano mecze w dwóch grupach, po czym dwie drużyny z grupy z najlepszymi wynikami wchodziły do ścisłego finału. W naszej grupie rozegrałyśmy 2 zwycięskie mecze z drużyną z Dąbrowy Tarnowskiej (12:2) i z drużyną ze Szkoły Podstawowej z Olesna ( też z wynikiem 12:2).W finale pokonałyśmy II drużynę z gimnazjum z Olesna wynikiem 26:0 . Jednak w walce o I miejsce z drużyną

Fotogaleria

 z Gręboszowa przegrałyśmy i musiałyśmy się zadowolić II pozycją i tytułem w-ce Mistrza Powiatu. Nasza Pani trener Mirosława Kopeć była z nas bardzo zadowolona i gratulowała nam sportowej postawy w turnieju i fantastycznego wyniku. Jeszcze sporo sportowych rywalizacji przed nami więc dużo pracy czeka nas na treningach. Liczymy na to że jeszcze jakiś puchar zagości na półkach w naszej szkole.

                                                                                                     Opracowała: Katarzyna Zaród