Udany finał loterii fantowej „Sprawmy radość innym”

              loteria fantowa 2017 22 20180108 1497438595Dnia 13 grudnia 2017 roku w naszym gimnazjum odbyła się kolejna edycja loterii fantowej pt."Sprawmy radość innym " zorganizowana przez wolontariuszy i opiekunów projektu   " Mieć wyobraźnię miłosierdzia. Przez miesiąc uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli włączyć się w tę akcję.Zebraliśmy dużą ilość różnych fantów między innymi: maskotki, biżuterię, kosmetyki, artykuły szkolne, książki, słowniki, słodycze, itp. Nagrody główne zostały ufundowane przez: wicedyrektora zespołu szkół w Bolesławiu pana Andrzeja Czuprynę, wójta gminy Bolesław pana Kazimierza Olearczyka, sekretarza gminy pana Rafała Nowaka i opiekunki projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia " panią Lidię Dąbroś i panią Mirosławę Kopeć. 

Fotogaleria

Uroczystego otwarcia loterii w dniu 13 grudnia dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół   w Bolesławiu pan Jan Wieczorek, Wicedyrektor Zespołu Szkół w Bolesławiu pan Andrzej Czupryna, Wójt Gminy Bolesław pan Kazimierz Olearczyk, Sekretarz Gminy Bolesław pan Rafał Nowak i opiekunki projektu " Mieć wyobraźnię miłosierdzia" pani Lidia Dąbroś i pani Mirosława Kopeć. Nauczyciele i uczniowie chętnie brali udział w loterii. W bardzo krótkim czasie zostały sprzedane wszystkie losy. Uczestnicy byli zadowoleni ze swoich nagród i z uśmiechem na twarzy opuszczali sale, w której odbywała się loteria. Gratulacje składamy osobom, które wylosowały główne nagrody. Również pamiętaliśmy o uczestniku, który kupił najwięcej losów otrzymał darmowy wyjazd na lodowisko. Radość uczestników i cały przebieg loterii uwieczniliśmy na zdjęciach. Dochód z loterii został przeznaczony dla podopiecznych projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia ". Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród, organizatorom, nauczycielom, uczniom i rodzicom bez, których nasza loteria nie odbyłaby się.