Grupa "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia" w szkole w Radgoszczy

              grupa mie wyobrani miosierdzia w szkole w radgoszczy 7 20180116 1314284133W ramach współpracy szkolnych wolontariatów – 6 stycznia 2018 roku gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy na przedstawieniu jasełkowym „Mała stajenka”, z którego dochód przeznaczony był na pomoc chorym dzieciom z gminy Radgoszcz. W role aktorów – bajkowe postacie, wcielili się nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Na scenie zobaczyliśmy m.in. -Dziewczynkę z zapałkami, Jasia i Małgosię, Calineczkę, Kopciuszka, Pinokia, Czerwonego Kapturka i Sierotkę Marysię. Przedstawienie przyniosło publiczności wiele radości, a słowa bohaterów niosły przesłanie miłości, szacunku i dobrości dla drugiego człowieka. Nasza grupa charytatywna wsparła tą szlachetną akcję na rzecz potrzebujących dzieci.
„Jesteśmy zawsze blisko tych, którzy potrzebują pomocy”.

            Fotogaleria                                                                                       Anna Kochanek