Zawody sportowe dziewcząt

W dniu 14 maja 2019 roku drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Adamczyk Izabela, Bryła Kinga, Woźniak Arleta, Gwóźdź Daria, Kogut Oliwia, Maćkiewicz Kinga, Boduch Aleksandra, Kozaka Joanna, Wójcik Emilia, udała się na zawody sportowe piłki nożnej "6-stki" do Dąbrowy Tarnowskiej, aby walczyć o puchar powiatu. Początkowo rozgrywki miały odbywać się na orliku. Jednak ze względu na złe warunki pogodowe zostały przeniesione na halę sportową im. Agaty Mróz-Olszewskiej. W zawodach udział wzięło 4 drużyny. Mecze rozgrywane były według zasady "każdy z każdym". Nasze dziewczęta rywalizowały z drużynami z Dąbrowy Tarnowskiej, Olesna, Gruszowa. Nasza drużyna dała z siebie wszystko i walczyła do samego końca, dzięki czemu widoczne są tego rezultaty. Wyniki meczów przedstawiają się następująco:

Bolesław - Dąbrowa Tarnowska 2:1

Bolesław - Dąbrowa Tarnowska nr.1 0:0

Bolesław – Gruszów 0:0

Bolesław – Olesno 1:0

Dziewczęta nie przegrały ani jednego meczu, co zagwarantowało im zajęcie I miejsca.

Gratulujemy mistrzyniom powiatu i życzymy dalszych sukcesów!

 FOTOGALERIA