Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2019/2020 w Oddziale Przedszkolnym w Samocicach. Obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

2 IX 2019r. powitał nas pięknym słońcem. Skończyły się wakacje i nadszedł czas rozpoczęcia kolejnej edukacyjnej przygody. Pierwszy dzień szczególnie przeżywali najmłodsi przedszkolacy, którzy z obawą i niepewnością, a niektórzy z ciekawością obserwowali całe to wydarzenie. Wychowawczyni grupy spotkanie zakończyła życzeniami skierowanymi do rodziców i dzieci.

            Nie zapomniano również o uczczeniu 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W związku z tym odbyły się zajęcia wprowadzające w tematykę wybuchu wojny. To wyjątkowe "spotkanie z historią" na pewno zostanie w pamięci naszym dzieciom. Dzieci i pracownicy oddziału przedszkolnego w Samocicach złożyli pod pomnikiem wiązankę oraz zapalili znicz, oddając tym samym cześć żołnierzom poległym za wolność naszej Ojczyzny.

mgr Maria Zwirecka

image05

006