Dzień Babci i Dziadka

Obecnie, kiedy życie pędzi tak szybko poświęcamy coraz mniej czasu na budowanie relacji z najbliższymi. Dzień Babci i Dziadka to okazja, która jest idealna do tego, by pokazać, jak ważni są dla nas dziadkowie. Babcia i Dziadek są źródłem pięknej historii i bezwarunkowej miłości. Doceniajmy zatem ich codzienną obecność i bądźmy wdzięczni za to, że są.

            W dniu 23 stycznia 2020 roku w oddziale przedszkolnym w Samocicach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście-wójt Gminy Bolesław pan Kazimierz Olearczyk, dyrektor Zespołu Szkół w Bolesławiu pan Jan Wieczorek, rodzice oraz kochani Dziadkowie i Babcie naszych przedszkolaków.

            Dzieciaki przygotowały dla swoich dziadków prezenty ,,płynące" prosto z serca .W najpiękniejszy sposób jak tylko umiały przedstawiły historię Pana Jezusa-jasełka. Nie brakło również życzeń, prezentów i słodkiego poczęstunku.

            Tego uroczystego i wyjątkowego nastroju nie byłoby, gdyby nie bardzo dobra współpraca całej społeczności przedszkolnej. Dziękuję rodzicom, paniom Annie Hołda i Urszuli Wożniak za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego święta.

mgr Maria Zwirecka

FOTOGALERIA