ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026

1 września 2025 r. odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2025/2026. Tradycyjnie rozpoczęliśmy go wspólnym uczestnictwem we Mszy Świętej, sprawowanej przez księdza proboszcza. Następnie cała społeczność szkolna udała się do budynku szkoły, gdzie na sali gimnastycznej miała miejsce część oficjalna.

Dyrektor szkoły, pan Jan Wieczorek, serdecznie powitał wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców, a w szczególny sposób zwrócił się do najmłodszych, którzy tego dnia po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. W inauguracji uczestniczył również Wójt Gminy Bolesław, pan Kazimierz Olearczyk, który skierował do zgromadzonych ciepłe słowa i życzenia pomyślności w nowym roku szkolnym.

Podczas uroczystości nie zabrakło także chwili refleksji. Zebrani uczcili minutą ciszy pamięć poległych w walce o wolność ojczyzny, w związku z przypadającą właśnie 86. rocznicą wybuchu II wojny światowej.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

Rozpoczynając nowy rok szkolny, życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, satysfakcji z nauki oraz radości płynącej ze wspólnego odkrywania wiedzy. Niech rok 2025/2026 obfituje w osiągnięcia i piękne chwile!

Fotogaleria