MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

5 grudnia 2025 r. w naszej szkole zapanowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera. Z okazji mikołajek uczniowie zostali zaproszeni do wspólnego świętowania, ubierając się na czerwono lub zakładając mikołajkowe akcesoria. Już od rana na korytarzach można było spotkać uczniów w czerwonych swetrach, czapkach Mikołaja, z dzwoneczkami, reniferowymi opaskami oraz innymi świątecznymi dodatkami. Szkoła wyglądała kolorowo i radośnie.

W każdej klasie na uczniów czekały prezenty. Radość i uśmiechy towarzyszyły wszystkim podczas rozdawania upominków, a wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji i wprowadzał wszystkich w świąteczny nastrój.

Był to wyjątkowy dzień, pełen radości i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia.

Fotogaleria