Dzień Dziecka w Ośrodku Rewalidacyjno - Wychowawczym w Kupieninie

Fotogaleria

dzie dziecka w orodku rewalidacjno wychowawczym w kupieninie 3 20160704 1803482749Dnia 06.06.2016 r. z okazji Dnia Dziecka grupa „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia” wystąpiła  w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Kupieninie. Wolontariusze w udramatyzowanej scence ukazali postać Matki Teresy z Kalkuty. Dobroć serca Siostry Miłosierdzia przyświecała bowiem ich działaniom w bieżącym roku szkolnym. Następnie na wesoło prezentowała swoje przedstawienie grupa uczniów z projektu edukacyjnego. W ciekawy i zabawny sposób przybliżyła legendy magicznego Krakowa i postać Pana Twardowskiego. Po skończonych występach dzieci wraz z wolontariuszami mogły zrobić sobie wspólne zdjęcia, a następnie zaśpiewać i zatańczyć.

Byliśmy bardzo wzruszeni spotkaniem. Dzieci z ośrodka były bardzo radosne i ciepło nas przyjęły. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze niejeden taki wyjazd!