Stuletnie kwatery wojskowe z czasów I wojny światowej zostały uporządkowane.

W dniu 17 września grupka uczniów z opiekunem Klubu Historycznego im. Armii Krajowej działającego przy Zespole Szkół w Bolesławiu uporządkowała kwatery wojskowe znajdujące się na Cmentarzu Parafialnym w Bolesławiu. Porządkowanie było możliwie dzięki pomocy Wójta Gminy Bolesław, który w dniu 15 września zlecił wycinkę starych krzewów . Natomiast w ramach akcji ,,sprzątanie świata”, w dniu 16 września kwatery pomogła porządkować klasa szósta ze szkoły podstawowej z wychowawczynią klasy panią mgr inż. Anielą Wieczorek. Należy wspomnieć, że stuletnie kwatery były mocno zachwaszczone, dlatego była to ciężka praca dla grupki uczniów, którzy nie szczędzili wolnego czasu (pracowali w sobotnie przedpołudnie) i wysiłku. Należą się im szczególne podziękowania.

Uczniowie porządkujący kwatery:

Katarzyna Ukleja

Katarzyna Zagraniczna

Adrianna Waś

Sylwia Piwowarczyk

Natalia Woźniak

Wiktoria Skrzek

Arleta Woźniak

Kacper Kaczówka

opiekun klubu mgr Marta Kanak