Powiatowa Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

powiatowa liga la 11 20160930 1831325387Sportowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęliśmy od współzawodnictwa w Powiatowej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej. 29 września na stadionie w Dąbrowie Tarnowskiej grupa uczniów naszego Gimnazjum walczyła o medale w kilku dyscyplinach lekkoatletycznych .I udało się. Zdobyliśmy 5 medali – trzy złote , jeden srebrny i jeden brązowy a dwie uczennice zakwalifikowały się do kolejnego etapu i 4 października reprezentować będą nasz powiat i szkołę w Krakowie na Wojewódzkiej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej .

Nasi medaliści to :

Anna Kaczówka – I miejsce w skoku w dal

Anna Kaczówka - I miejsce w biegu na 300 m

Katarzyna Zaród – I miejsce w biegu na 600 metrów

Tomasz Wielbłąd – III miejsce w rzucie oszczepem

Sztafeta chłopców- II miejsce /4x100/

Gratulujemy naszym sportowcom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sportowych sukcesów .

    

                                                                                                                        Bernat Kamil

Fotogaleria