„Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’’

tymbark2min Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolesławiu ponownie wystartowali w turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’’

   

   24 listopada 2016r. drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu zdobyła    I miejsce w powiatowym turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’’ w kategoriiU12. W zawodach brało udział 9 drużyn z powiatu dąbrowskiego. Po wyjściu grupy, gdzie wygrali z Olesnem i Smęgorzowem w  zaciętej walce o I miejsce pokonali drużyny ze Szczucina 3:1 i Dąbrowy Tarnowskiej 5:0. Najwięcej bramek zdobył Norbert Łysik- 8. Ogólnie w  turnieju padło 15 bramek. Zdobywcami pozostałych byli: Paweł Kaczówka -5 , Szymon Hetman -1,Kacper Węgiel -1.Skład zwycięskiej drużyny: Łysik Norbert, Miłoś Tomasz, Machacz Paweł, Hetman Szymon, Bryła Jakub, Kawa Mateusz, Kaczówka Paweł, Misiaszek Wojciech, Węgiel Kacper, Ukleja Mateusz.   Opiekun: Małgorzata Chmura

Fotogaleria