Świąteczna wizyta wolontariuszy w Domu Radosnej Starości oraz w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Kupieninie

wyjazd do kupienina 11 20161211 1380906559Dnia 7 grudnia 2016 r. wolontariusze z naszego gimnazjum wraz z opiekunami p. M. Kopeć, p. L.Dąbroś, p.S.Gondek udali się z wizytą świąteczną do seniorów i dzieci w Kupieninie. Na miejscu przywitała nas pani dyrektor i prezes ośrodka. Na ich ręce złożyliśmy wykonane własnoręcznie choinki z pierników, bombki i życzenia świąteczne. Nie zapomnieliśmy również o siostrach benedyktynkach z Włoch. W zamian za pamięć zostaliśmy obdarowani słodkościami. Pokoje odwiedziliśmy wraz z panią dyrektor. W każdym pozostawiliśmy po sobie ślad, którym były: obrazek św. Jana Pawła II, pierniczki oraz bombki.

Wszyscy domownicy byli zadowoleni z naszych odwiedzin. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia złożyliśmy również życzenia. Nie obeszło się bez wzruszeń. Mieszkańcy bardzo nam dziękowali, opowiadali rożne ciekawe historie, obdarowywali nas prezentami. Zawitaliśmy także do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno--Wychowawczego im. św. Jana Pawła II, tam również złożyliśmy życzenia bożonarodzeniowe.Na koniec upamiętniliśmy to wydarzenie zdjęciami.

Ten dzień na zawsze zostanie w naszej pamięci.

N. Woźniak, S. Piwowarczyk

Fotogaleria