Loteria fantowa 2016

loteria fantowa 1 20161218 1333369981W dniach 14-16 grudnia 2016 roku w naszym gimnazjum odbyła się już kolejna edycja loterii fantowej, która została zorganizowana przez wolontariuszy projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” oraz ich opiekunów. Celem tego przedsięwzięcia było zebranie środków finansowych wspierających działania naszej grupy. Przez miesiąc każdy z uczniów, nauczycieli, rodziców mógł czynnie się włączyć w tę akcję. Zgromadziliśmy ogromną liczbę fantów, którym były między innymi : maskotki, książki, przybory szkolne, biżuteria, słodycze itp. Główne nagrody ufundowali: wicedyrektor zespołu szkól pan Andrzej Czupryna, wójt gminy pan Kazimierz Olearczyk, sekretarz gminy pan Rafał Nowak, Rada Rodziców oraz opiekunki projektu.

Uroczystego otwarcia loterii w dniu 14 grudnia dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół w Bolesławiu pan mgr Jan Wieczorek, Wicedyrektor Zespołu Szkół pan mgr Andrzej Czupryna oraz Przewodnicząca Rady Rodziców  pani Teresa Pietraszek. Młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły chętnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Dla uczestników była to dobra zabawa. Można było ujrzeć   liczne uśmiechy na twarzach, zwłaszcza szczęśliwców, którzy trafili nagrody główne. Również osoba, która zakupiła największą ilość losów nie została pominięta i otrzymała darmową nagrodę. Całą zabawę i radość wszystkich uczniów uwieczniliśmy na zdjęciach. Dochód z loterii został przeznaczony dla podopiecznych grupy „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”.

Dziękujemy wszystkim za pomoc, a szczególnie organizatorom za świetną zabawę.
Organizatorzy:
mgr Lidia Dąbroś
mgr Mirosława Kopeć
mgr Sylwia Gondek
mgr Małgorzata Bączek  
   Fotogaleria                                                                                                Anna Kochanek