WYJAZDY NA LODOWISKO

W tym roku szkolnym dwukrotnie gościliśmy na dębickim lodowisku.

21 listopada 2018r. uczniowie szkoły podstawowej i oddziału gimnazjalnego wyruszyli do Dębicy, aby po raz pierwszy w tym roku szkolnym sprawdzić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Niektórzy stawiali swoje kroki na lodzie po raz pierwszy, inni jeździli już prawie jak „zawodowcy”, ale zarówno jednym jak i drugim cały czas towarzyszył uśmiech.

Wielce szczęśliwi i zrelaksowani wróciliśmy do domów ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go koniecznie powtórzyć w niedalekiej przyszłości.

Nasze życzenie spełniło się 19 lutego 2019r. Wtorkowym popołudniem znów wsiedliśmy do autobusu by za chwilę znaleźć się w Dębicy i móc ponownie założyć łyżwy i pojeździć po białej tafli. Jak zawsze wszyscy dobrze się bawili i późnym wieczorem zadowoleni wrócili do Bolesławia.

FOTOGALERIA