II edycja szkolnego konkursu frazeologicznego „Mądrej głowie dość dwie słowie”

W ubiegłym tygodniu uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w II edycji szkolnego konkursu frazeologicznego, mieli szansę zmierzyć się z zadaniami związanymi z naszymi polskimi przysłowiami i aforyzmami. Zainteresowanie konkursem, podobnie jak w roku ubiegłym, było duże. Uczestnicy ( z klas IV-VIII) toczyli zaciętą rywalizację. W związku z tym, że walka była bardzo wyrównana, organizatorzy zmuszeni byli przeprowadzić dogrywkę. Niestety, w związku z pandemią, konkurs przeprowadzono za pomocą platformy internetowej. Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy IV- V

  1. Karolina Bogacz
  2. Vanessa Woźniak
  3. Roksana Woźniak

Klasy VI- VIII

  1. Klaudia Jarzwiec, Natalia Sikorska
  2. Małgorzata Ząbek
  3. Martyna Skrzek

Gratulujemy zwyciężczyniom, wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach polonistycznych !