Pomagamy!!!

W dniu 15.12.2021 r. w naszej szkole grupa charytatywna ,,Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia" wraz z opiekunami przygotowała świąteczne podarki dla 10 podopiecznych, którymi grupa się zajmuje. Prezenty zostały przekazane na ręce wolontariuszy, którzy dostarczą je do podopiecznych przed świętami. Mamy nadzieje że dzięki naszym małym gestom na twarzach obdarowanych pojawi się uśmiech a w ich sercach zagości radość.

Zwyczajem ubiegłych lat przygotowaliśmy również 7 „Szlachetnych paczek” dla pięciu rodzin z terenu naszej gminy. Podczas pakowania paczek panowała miła, serdeczna atmosfera. „Szlachetna Paczka” to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Oprócz artykułów materialnych, tak przydatnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym.

Grupa charytatywna „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” serdecznie dziękuje za zaangażowanie tym, którzy wspomogli naszą akcję: Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom. Dziękujemy za różne artykuły, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

                                                                                                         Magdalena Skowron

FOTOGALERIA